+48 603 703 003
 17 87 11 281

O firmie

Duet Drukarnia Wydawnictwo Mariusz Michalik powstała po rozwiązaniu Spółki cywilnej ZUH ?DUET? Pracownia Poligraficzna w Rzeszowie przy ul. Dębickiej 140. Na rynku poligraficznym działam od 1990. Po rozwiązaniu Spółki dalsza działalosć prowadzona jest w formie jednoosobowej. Jako właściciel posiadam przygotowanie poligraficzne. Zakład zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników z wykształceniem poligraficznym. Posiadamy własnych grafików którzy starają się swoimi projektami zadowolić naszych klientów. Wieloletnie prowadzenie działalności w branży poligraficznej pozwoliło na zdobycie dużego doświadczenia, które pozwala nam zadowolić najbardziej wymagających klientów. Dlatego też zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jako przyszli klienci przekonacie się, że jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem do współpracy.

Najnowsze technologie

 

Wykorzystujemy podczas pracy sprzęt uznanej klasy oraz renomowanych marek (m.in. maszyny drukujące MAN ROLAND), nieustannie dbając, by wykorzystywana technologia miała przełożenie na efekt końcowy naszych działań.

Kreatywność

 

Utalentowany zespół naszych pracowników przyjmie każdego rodzaju zlecenie związane z branżą poligraficzną. Niezależnie od tego czy będzie to przygotowanie projektu graficznego,  czy też profesjonalny wydruk - zawsze staniemy na wysokości zadania.

Perfekcyjność

 

Staramy się wykonywać zlecenia najdokładniej i najlepiej jak to tylko jest możliwe. Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, dlatego możemy zaznaczyć (nieskromnie, aczkolwiek z dumą), iż każdy nasz produkt i każda realizacja jest równie dobra.

Realizacje